TRAP THEM, TESA koncerts Rīgā.

trap-them.jpeg

28.jūnijā Rīgā koncertu sniegs amerikāņu hardcore/crust/grind grupa Trap Them un pašmāju trio Tesa.

Trap Them tika izveidota 2002. gadā Bostonā, Masačūsetā un sākotnējā sastāvā bija vokālists/tekstu autors Ryan McKenney un ģitārists Braien Izzi. Abi mūziķi ir ietekmējušies no tādām grupām kā Entombed, Black Flag, Nasum, Swans, Neurosis, Darkthrone un Tragedy. Pašreizējais sastāvs ir papildinājies ar basģitāristu Galen Baudhuin un bundzinieku Bred Fickeisen.
Trap Them ir neapturams spēks, kas sajaucas kopā ar metālu, d-beat punk un hardcore skanējumu. Liriski un muzikāli, Trap Them mūzika ir drūma, dusmīga, pilna izmisuma un ļoti tumšiem tekstiem. Katra albuma relīze kopš 2006. gada ir ierakstīta pie Converge ģitārista Kurt Ballou @ God City Studios. Kopš 2002. gada, Trap Them ir izlaiduši vairākus EP, septiņcolllu plates un piecus kritiķiem atzītus pilnmetrāžas albumus: SLEEPWELL DECONSTRUCTOR, SEIZURES IN BARREN PRAISE,DARKER HANDCRAFT, BLISSFUCKER, & CROWN FERAL.
Grupa ir devusies neskaitāmās tūrēs ar tādām labi atpazīstamām grupām kā, Napalm Death, Victims, Rotten Sound, Extreme Noise Terror, Full Of Hell, Disfear, Black Breath un ir piedalījušies tādos festivālos kā Maryland Deathfest, Temples Fest, Copenhell, Inferno Fest, Deathwish fest un Roadburn.
Jaunākais albums CROWN FERAL tika izlaists gada 23. septembrī, 2016. gadā uz Prosthetic Records.
http://www.trapthem.net/
https://trapthem.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/TrapThem/

Grupa Tesa savu darbību sāka 2005. gada beigās. Šī ir grupa, kas mēģina nevis klasificēt savu stilu spēlējot kādā konkrētā veidā, bet dodot klausītājam brīvi izvēlēties interpretāciju, sajaucot dažādus stilus un sub-žanrus.
Kopš 2006.gada grupa ir izdevusi piecus albumus, devusies vairākās Eiropas tūrēs, tajā skaitā 2016.gadā Tesa tikai uzaicināta Eiropas tūrē ar grupu Neurosis.
https://tesa.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/bandtesa/

Pirmās biļetes ticketshop.lv nopērkamas par viszemāko cenu un koncertam tuvojoties to cena palielināsies.

0 May 02, 2017