ANCHOR, AS WE WERE & KAIMAN @ Route66!

270062_10150245279818822_8295370_n.jpg

Pirmdien, 5. augustā, klubā „Route 66”, apvienība „CIRCLE PIT! Shows” piedāvā bezmaksas koncertu ar grupām ANCHOR (SWE), AS WE WERE (ASV) un KAIMAN (LV).
Dēvēta par vienu no labākajām un smagāk strādājiošajām hārdkora grupām Eiropā – tā ir zviedru apvienība „Anchor”. Kopš darbības uzsākšanas 2007. gadā, šie puiši paguvuši nospēlēt vairāk kā 300 koncertu visā pasaulē , kā arī izlaist 2 pilnmetrāžas albumus, minialbumu un pāris izlases albumu. Viņu misija – izklaidēt, provocēt un iedvesmot rīkoties. „Anchor” raksturo nesamākslots, smags un agresīvs skanējums ar melodiskā un modernā hārdkora elementiem, ko papildina lielisks vokāls un teksti (gan skaidri saprotami, gan ar nopietnu vēstījumu!). Tiem, kam patīk tādas amerikāņu hārdkora grupas kā „Have Heart” un „Verse”, novērtēs arī straight edge apvienību „As We Were”, kas otro reizi viesosies Rīgā. Kā vietējais atbalsts – rīdzinieki „Kaiman”.
IEEJA BE ZMAKSAS!!!

Monday, August 5th, at club ‘Route 66’ CIRCLE PIT! Shows presents: free event with bands ANCHOR (SWE), AS WE WERE (USA) and KAIMAN (LV).
Regarded as being one of the best and hardest working European hardcore acts is the Swedish band Anchor. Since starting in 2007, these guys have managed to play more than 300 concerts in venues all over the world, as well as releasing 2 LP’s, an EP and a few compilation albums. Their mission - to entertain, provoke and inspire to action. Anchor brings a natural, heavy and aggressive hardcore sound with elements from melodic and modern hardcore combined with an awesome vocal and lyrics (both understandable and meaningful!). Those who like such American hardcore bands like Have Heart and Verse, will appreciate the straight edge act As We Were, who will be coming to Riga for the second time. As local support – Kaiman from Riga.
FREE ENTRANCE!!!

578 July 23, 2013