INDYGO, PARARA un GHETTOZLOBA @ NABAKLAB.

530917_275926439176252_728793101_n.jpg

Sestdien, 22.septembrī, klubā “Nabaklab” notiks apvienības Circle Pit! Shows rīkotais līdz šim mierīgākais pasākums, kurā uz skatuves kāps pašmāju alternatīvā, progresīvā un eksperimentālā roka pārstāvji – grupas Indygo, Parara un Ghettozloba.

Circle Pit! Shows rudens sezonas pirmo koncertu atklās no garākas pārdomu pauzes atgriezušies progresīvā roka pārstāvji ar desmit gadu stāžu – Indygo. Ar debijas albumu un EP savā kontā, apvienība gatavojas ziemā sākt darbu pie pirmā LP, kā arī sola vēl šoruden parādīt videoklipus nesen izlaistajām dziesmām "Minūtes un Stundas" un "Part of Me". Tāpēc, kamēr lielie darbi pie albuma nav sākušies, jāizmanto dotās minūtes (un stundas), lai dzīvajā pabaudītu “smago, bet melodisko progresīvo roku ar psihodēliskām tendencēm”, kas ir Indygo.
http://www.facebook.com/indygoband
http://www.draugiem.lv/indygo/
http://www.youtube.com/watch?v=0osAvf21woU

Experimental Rock/Math-Rock elementus izpildošā četrotne Parara saviļņos klausītājus ar instrumentālām, rokmūzikai netipiskām kompozīcijām un caurstrāvojošu patiesumu. Grupa sevi raksturo kā “konstanti attīstošos ceļojumu, kas nebaidās savus klausītājus pārsteigt”, un savā neilgajā 3 gadu pastāvēšanas laikā pārsteiguši neordinārās mūzikas cienītājus konecertos un festivālos Latvijā un ārzemēs. Parara ir ierakstījuši 5 demo dziesmas un vienai no tām izveidojuši arī videoklipu, kā arī regulāri sadarbojušies ar dažādiem viesmāksliniekiem, lai pildītu doto solījumu katrreiz piedāvāt ko unikālu.
http://www.facebook.com/pararatheband
http://www.draugiem.lv/parara/
http://www.vimeo.com/20798198

Otra desmitgadi sasniegusī grupa, kura vakarā būs vērojama, ir melodijai un latviešu valodai uzticīgie alternatīvā roka pārstāvji Ghettozloba. Piedzīvojot dalībnieku maiņu un pārcelšanos no Valmieras uz galvaspilsētu, grupas skanējums laika gaitā mainījies uz asāku un smagnējāku toni, bet par konkrētu stilu iezīmju iemantošanu apvienība saka, lai klausītāji spriežot paši. Regulāri festivālu dalībnieki, nospēlējuši neskaitāmus koncertus un ar savām dziesmām paspējuši pagrozīties arī radio – arī šobrīd Ghettozloba nestāv dīkā un turpina rudens koncertu sezonu, kā arī plāno drīz apciemot studiju.
http://www.facebook.com/ghettozloba
http://www.draugiem.lv/ghettozloba/
http://www.youtube.com/watch?v=Wl-WAxlnoJY

Kā ari par rosību deju zālē parūpēsies Dj Uģis Briedis (VETO magazine).
TIEKAMIES TUR ĀRĀ!
========================================================
Saturday, September 22nd, at club ‘Nabaklab’: Circle Pit! Shows are proud to present their most laidback event to date – a combination of local alternative, progressive and experimental rock bands – Indygo, Parara and GhettoZloba.

The first ones stepping on stage for the new Circle Pit! Shows autumn season are the progressive rock representatives with a stunning ten year stand – Indygo - and they have just come back from a longer break. With a debut album and an EP in their inventory these guys are getting ready to start working on their first LP this winter, but before that – there are two music videos coming up from them this autumn too. So, while the band is still free from studio work, you need to take the advantage and catch live the heavy, but melodic progressive rock with psychedelic tendencies that is Indygo.
http://www.facebook.com/indygoband
http://www.draugiem.lv/indygo/
http://www.youtube.com/watch?v=0osAvf21woU

Experimental Rock/Math-Rock four-piece Parara will stir up the audience with their instrumental, not-your-everyday-rock compositions and a sense of sincerity throughout. Parara describe themselves as ‘a constantly evolving journey with no fear of surprising the listener’, and in the short 3 years of being a band they have amazed fans of extraordinary music at concerts and festivals both local and abroad. The band has recorded 5 songs, made a music video for one of them and they regularly invite guest artists at their live shows so to keep the promise of bringing something unique every time they perform.
http://www.facebook.com/pararatheband
http://www.draugiem.lv/parara/
http://www.vimeo.com/20798198

Another band who has been rocking together for ten years now and still being loyal to keeping melodic and writing lyrics in Latvian are the alternative rock representatives Ghettozloba. Having to experience a change of band members and a move to the capital has made GhettoZloba’s sound become heavier and rougher, but when asked if there’s an influence of a certain genre to their music, they say the listeners have to be the ones judging that. Being a regular act at festivals, performing at numerous events and even having songs rotating on local radio stations, you won’t see Ghettozloba sitting with their hands crossed at no time - the band continues playing shows and they’re also planning on going into studio soon.
http://www.facebook.com/ghettozloba
http://www.draugiem.lv/ghettozloba/
http://www.youtube.com/watch?v=Wl-WAxlnoJY

Taking care for action on the dance floor is Dj Uģis Briedis (VETO magazine).
SEE YOU OUT THERE!

337 September 12, 2012